سایت رسمی سازمان لیگ ستارگان قطر مصاحبه‌ای با مهدی طارمی، بازیکن ایرانی و جدید تیم فوتبال الغرافه انجام داده است که مشروح آن در زیر می‌آید:

* آیا آماده حضور در دیدارهای آینده تیم الغرافه هستید؟

تمام تلاشم را می‌کنم تا وارد فضای بازی در تیم الغرافه شوم. به احتمال زیاد اولین بازی‌ام در نبرد بزرگ هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر برابر السد خواهد بود. این موضوع به من انگیزه می‌دهد. واقعاً اتسمفر و هیجان تیم الغرافه فوق‌العاده است. فکر می‌کنم بازدهی الغرافه به طور چشمگیری افزایش یافته است که به ما اعتمادبه‌نفس و احساس خوشایندی می‌بخشد.

* چرا تیم الغرافه را انتخاب کردید؟

چیزهای زیادی درباره فوتبال باشگاهی قطر و کیفیت بالای فنی آن شنیده‌ام. با اشکان دژاگه که در تیم العربی بازی کرده و مسعود شجاعی هم که در الغرافه حضور داشته است، صحبت کردم. آنها مرا برای انتقال به فوتبال قطر تشویق کردند. مرتضی پورعلی‌گنجی، بازیکن تیم السد و سروس رفیعی از تیم الخور نیز نمای روشنی از فوتبال قطر و تیم الغرافه را برای من شرح دادند.

* بازی در کنار وسلی اسنایدر، ستاره هلندی تیم الغرافه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

اسنایدر بازیکن فوق‌العاده‌ای است که بدون تردید تجربه بزرگی دارد. او در تیم‌های آژاکس آمستردام، رئال مادرید، اینتر میلان و … بازی کرده است، سوابق درخشانی با این تیم‌ها دارد و ستاره بوده است. اسنایدر موفقیت‌های بزرگی را به دست آورده و من مدل بازی او را دوست دارم. قطعاً حضور اسنایدر در تیم الغرافه و فوتبال قطر بسیار سودمند است.

* پتانسیل‌های تیم الغرافه چقدر است؟

الغرافه تیم بزرگ و باپرستیژی در فوتبال قطر است که سوابق درخشانی دارد. این تیم توانایی شکست دادن هر تیمی در قطر را دارد.

* اتمسفر تیم الغرافه با هدایت سرمربی ترکیه‌ای را چطور می‌بینید؟

درباره روش‌های کاری بولنت، سرمربی ترکیه‌ای تیم الغرافه و سبک بازی تیمش در قطر چیزهایی شنیده‌ام. او به ما تمرینات دقیقی را برای اجرا می‌دهد که از نظر من سخت نیست. الغرافه با این سبک و با سرمربیگری بولنت به رقابت در لیگ ستارگان قطر باز خواهد گشت.

* چه احساسی درباره بازی هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر برابر السد دارید؟

السد تیم قدرتمندی است و فکر می‌کنم بتوانیم در مصاف با این این برنده شویم. الغرافه هم‌اکنون متحد و منسجم بازی می‌کند. در این صورت می‌توانیم برنده شویم. اصلاً چرا نباید به پیروزی برسیم؟!

* جاه‌طلبی شما در تیم الغرافه چیست؟

به الغرافه پیوستم تا به این تیم برای پیروزی در تمام بازی‌ها کمک کنم. امیدوارم با الغرافه به قهرمانی برسم.

* چه پیامی برای هواداران دارید؟

تلاش می‌کنم گل‌های زیادی را به ثمر رسانم تا هواداران خوشحال شوند.

* چه صحبتی درباره همراهی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارید؟

امیدواریم تا از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در رقابت با اسپانیا، پرتغال و مراکش صعود کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد