عباس میرزایی، نویسنده کتاب خاطرات سردار قاسم سلیمانی، از آماده‌سازی سه عنوان جدید از این مجموعه خبر داد و گفت: تاکنون هفت جلد از مجموعه ۱۶ جلدی خاطرات سردار سلیمانی منتشر و توزیع شده و قرار است در آینده نزدیک سه جلد دیگر از این مجموعه نیز منتشر شود.

وی با بیان اینکه مراحل تحقیق و نگارش این سه عنوان به اتمام رسیده است، ادامه داد: «جنگ تمام عیار» عنوان یکی از این مجموعه‌هاست که به عملیات والفجر ۸ می‌پردازد. خاطرات این اثر بازه زمانی خرداد ۶۴ تا اردیبهشت ۶۵ یعنی تا پایان عملیات والفجر و عملکرد لشکر ثارالله در این عملیات را روایت می‌کند. بخشی از کتاب نیز بع مراحل آماده‌سازی این لشکر پیش از عملیات می‌پردازد.

به گفته میرزایی؛ «بصره در تیررس» عنوان کتاب دیگری است که به خاطرات کربلای ۵ از تاریخ ۶۵/۱۰/۵ تا فروردین ۶۶ می‌پردازد. همچنین «ملاقات با سنگرنشینان آن سوی خط» عنوان سومین کتابی است که آماده شده و خاطرات فروردین ۶۷ تا پایان جنگ تحمیلی را روایت می‌کند. این اثر، آخرین جلد از مجموعه ۱۶ جلدی خاطرات سردار سلیمانی است.

این نویسنده ضمن انتقاد از نحوه توزیع آثار از سوی نشر گرا گفت: توزیع مناسب کتاب خیلی مهم است اما متاسفانه برخی از علاقه‌مندان حتی از انتشار این آثار نیز مطلع نیستند. اگر سردار سلیمانی موافقت کند، امکان دارد که ناشر این آثار تغییر کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد